phoenix contact.jpg
Наповнення сайту інформацією про пропонуємі прертворювачі частоти Control Techniques та розширення портфелю брендів - Phoenix Contact
 

04.02.2022

В даний період часу триває наповнення нашого сайту інформацією з технічними характеристиками перетворювачів частоти Contro Techniques (асортимент із більше 30 артивулів).

Також хочемо повідомити, що в лінійці пропонуємої продукції з'явилася продукція світового бренду  - Phoenix Contact. Як і інші наші пропозиції - за дійсно конкурентною ціною.


 

 
images.png
Перетворювачі частоти від відомого великобоританського виробника Control Techniques
 

05.12.2021

З грудня 2021 року в асортименті ТОВ "Адепт Трейд" з'явилися перетворювачі частоти Contro Techniques (Великобританія). Перетворювачі частоти від 0,4 кВт до 110 кВт на сьогоднійшній день є в наявності на складі. 

Ознайомитись з асортиментом можна за посиланням.


 

 
logicpower1.png
Джерела безперебійного живлення, відеоспостереження, аккумуляторні батареї та багато іншого від нашого партнера LogicPower
 

01.12.2021

 

Шановні клієнти, з радістю повідомляємо Вам, що з 1 грудня 2021 року ми приймаємо запити та заявки на весь асортимент постачальника джерел безперебійного живлення, аккумуляторних батарей, обладнання для відеоспостиреження та багато іншої продукції - LogicPower.


 

 
wago.png
Новинка в нашій колекції брендів  - німецький виробник WAGO 
 

05.04.2021

 

Шановні клієнти, з 5 квітня 2021 року приймаємо запити та заявки на продукцію німецького виробника компонентів для електричних з'єднань та електронних компонентів для систем автоматизації WAGO.


 

 
mean well.png
MEAN WELL - новий бренд в нашій лінійці продукціі

29.03.2021

 

Шановні клієнти, наша компанія постійно працює над розширення асортименту пропонуємої продукції. 

З 22 березня 2021 року ми пропонуємо продукцію виробника MEAN WELL за найкращими цінами зі складу в Одесі.


 

unnamed.jpg

Продукція НОВАТЕК-ЕЛЕКТРО  для наших клієнтів

22.03.2021

 

Шановні клієнти ТОВ "АДЕПТ ТРЕЙД", ми вирішили підтримати вітчизняного виробника електротехнічної продукції з Одеси НОВАТЕК-ЕЛЕКТРО.

Продукція НОВАТЕК-Електро вже в нашому асортименті.

Ми пропонуємо цікаву цінову політику та оперативну доставку по всій Україні.

Готові надати необхідну технічну консультацію по продукції.